MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15111005
nr 1511 1005
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, Advokaten
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:16:50
12/12 20:11:50
12/12 20:12:30
- Klassiska
12 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska